TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngLauko Pirtys
Kedrinė statinės formos pirtis - Lauko pirčių karalienė!

Raudonojo Kedro Statinės formos lauko pirtisKompiuteriu reguliuojama frezavimo sistema ir dizainas padeda laiko patikrintam kubilų gaminimo menui pasiekti absoliutų tikslumą. Šių priemonių dėka pagamintoms pirtims surinkti nereikia papildomų įrankių. Visos lentos yra iš anksto supjaustytos pagal tikslius matmenis, todėl montavimas bus lengvas net ir nelabai nagingiems žmonėms.

Unikalus statinės formos pirties dizainas suteikia geresnę karščio/garų cirkuliaciją negu kvadratinėje ar stačiakampėje pirtyje. 40 mm storio kedras suteikia natūralią izoliaciją karščio netekimui kartu leisdamas pirtims „kvėpuoti". Palyginus su dėžės formos pirtimis, statinės forma 23% sumažina šildymo zoną.

Mūsų statinės formos raudonojo kedro lauko pirtys yra didžiausios rinkoje. Mes gaminame jas 2150 mm skersmens ir 2450 mm ilgio, taip padidindami vidaus erdvę, kurioje pridedame 2 patogius suoliukus. Ant jų gali lengvai susėsti 6 suaugusieji arba 2 atsigulti. Mes atradome tai, kad 1850 mm skersmens statinės formos pirtis yra per maža, todėl mes pakeitėme standartą! Garantuojame - tokių pirčių rinkoje daugiau nėra! Dabar galite užsisakyti visą pirtį iš gryno raudonojo kedro!

Lauko pirties privalumai

Geresnė oro cirkuliacija Kanojinė jungtis
23% mažesnė šildymo zona

Bruožai:
 • Rinktinės rūšies Vakarietiškas Raudonasis Kedras - puikus pasirinkimas bet kuriam lauko statiniui ir jau kurį laiką ši rūšis yra pagrindinė medinių pirčių ir saunų konstrukcijose.
 • Northern Lights kedrinės pirtys yra tik vieno dydžio. Jį vadiname „vasarnamio dydžiu" - puikiai tinkančiu šeimai ir draugams! Saunoje telpa 8 žmonės, o du skirtingo aukščio suoliukai atitiks visų reikalavimus. 2150 mm aukštis palieka daug erdvės galvoms.
 • Naudojame 4 nerūdijančio plieno diržus (304L rūšies), kad struktūra būtų tvirta, be jokių galimybių lentelėms išsikreivinti. Nerūdijantis plienas yra daug brangesnis, tačiau jis nerūdija ir neoksiduoja pakenkdamas kedro medienai.
 • Pirties durys yra pakabinamos ant vyrų naudojant „švarų" Vakarietišką Raudonąjį Kedrą. Durys yra visiškai izoliuotos ir turi tikro žalvario įrangą. Grūdinto stiklo durys, kurias galite pasirinkti, yra kaitinamos aukštoje temperatūroje ir gali būti spalvotos.
 • Mūsų frezavimo sistemoje naudojamos dvi atskiros jungtys; kanojinė jungtis naudojama lentelėms, o T&G jungtis naudojama sienoms, suteikdama daugiau stiprumo ir tvirtumo.
 • Galite pasirinkti kanadietišką/amerikietišką (230V/60Hz) arba europinį (220V/50Hz) elektros sistemų tiekimo standartą šildymo sistemoms arba mediena kūrenus šildytuvus.
 • Spaudimą atlaiko 51x255 mm grindų sijos, tvirtai laikančios pirtį.
 • Dviejų lygių suoliukų-gultų struktūra suteikia galimybę pasirinkti sėdėjimo lygį. Labai tinka vaikams arba norintiems kiek atvėsti! Visi suoliukai-gultai gaminami iš Vakarietiško Raudonojo Kedro ir yra rankų darbo, o tai garantuoja, kad mediena yra be atplaišų ir sėdėti bei gulėti tikrai patogu. Kedras - tai puikus medienos pasirinkimas, nes jis neįkaista taip, kaip kitos rūšies mediena. Netgi ypač aukštoje temperatūroje suoliukai-gultai neįkais.
 • Aukštos kokybės, energiją tausojantys elektriniai šildytuvai sukurti specialiai lauko pirtims naudojant nerūdijančio plieno dangalus. Šildytuvai yra 6.0 kw arba 7.5 Kw šaltesniems orams.
 • Detali surinkimo instrukcija su iliustracijomis bei nuotraukomis kartu su eksploatacijos žinynu supaprastina surinkimą bei valdymą.
 • Visos pirtys parduodamos rinkiniais, patogiais transportuoti. Mūsų beveik surinktus vienetus bus paprasta surinkti net ir ne tokiems nagingiems naudojant tik pagrindinius įrankius, tokius kaip veržliaraktis ir atsuktuvas.
Raudonojo kedro lauko pirtis iš vidaus
Raudonojo Kedro Pirtys » Lauko Pirtys

Aktualijos