TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngRaudonojo Kedro Kubilai
hot-tub-animated
Šimtmečių senumo kubilininkystės meno tradicijos ilgą laiką buvo taikomos tik skysčių, tokių kaip vynas ir kiti alkoholiniai gėrimai, laikymui. Kedras ir ąžuolas, dėl jų natūralaus atsparumo irimui ir pagerėjančių savybių įmirkus, buvo plačiausiai naudojama kubilų gaminimo medžiaga. Kubilininkystės metodai pradėjo ankstyvą kaitinimosi kubilų raidą.

Septintajame dešimtmetyje įvyko „plastiko" revoliucija ir kuriam laikui visa, kas iš medžio, buvo pamiršta. Žodžiai „spa" ir „kaitinimosi kubilas" tapo vienas kito pakaitalu. Visgi po kurio laiko žmonės suprato, kad plastikas niekuomet neatstos medienos: nei išvaizda, nei savybėmis. Taigi medis vėl atgavo savo populiarumą ir šimtametės kubilininkystės tradicijos atgijo ir gyvuoja toliau."

Northern Lights Kedriniai kubilai vienija ilgametes kubilininkystės tradicijas ir modernias gamybos technologijas, kad pagamintų vienus geriausių kedrinių kaitinimosi kubilų pasaulyje.

Visi mūsų kubilai yra gaminami tik iš gryno raudonojo vakarietiško kedro. Jo atsparumas irimui jau seniai yra kedro stiprioji pusė. Jo aromatingas kvapas - labai malonus ir raminantis. Jo pluoštinė struktūra idealiai tinka vandens stiprybei pažaboti ir suteikia didžiausią izoliaciją palyginus su kitais medžiais.

../hottub1.jpg Kruopščiai pritaikome laiko išbandytą kubilų gaminimo meną ir į pagalbą pasitelkiame kompiuterizuotą frezavimą bei kompiuterizuotą dizainą. Dirbanti su 1/64" leistinu nuokrypiu, mūsų lazeriu valdoma frezavimo sistema garantuoja 100% tikslumą. Mūsų Kokybės Inspekcijos programa rodo, jog pagaminti produktai pranoksta aukštus mūsų ir mūsų pirkėjų standartus.

Northern Lights Kedriniai kubilai turi visus modernių plastikinių poilsio ir atsipalaidavimo vietų patogumus (žr. Mūsų produktų specifikacija): 2 lygių siurbliai, skaitmeniniai elektroniniai spa rinkiniai, skystųjų kristalų (LCD) spa valdymas, filtravimo sistema (žr.elektrinės sistemos), purkštukai ir kiti pasirenkami dalykai, tokie kaip ozonatoriai ir skaitmeniniai viršutinės dalies valdymo vienetai. Taip pat galite pasirinkti tradicinę Chofu mediena kūrenamą šildymo sistemą.

Taip pat galite pasirinkti energiją tausojančią Gamtinių dujų šildymo sistemą, kuri turi visus skaitmeninės elektrinės sistemos privalumus (filtras, siurblys, purkštukai, separatorius, dugniniai įsiurbimai, dviguba oro kontrolė), tačiau naudoja 100,000 BTU dujų šildytuvą, kad pridėtų šildymui jėgos. Tai yra puikus pasirinkimas patiems didžiausiems kubilams, ir tiems, kurių krašte gamtinių dujų kainos mažesnės negu elektros.

cedar-tub-animated Tai, kas daro kedrinį kubilą išskirtiniu, yra natūralių kvapų terapija, kuri gali egzistuoti tik tikro medžio kubile. Mūsų kubilai yra maždaug 107 cm gylio (120 cm aukščio) ir suteikia unikalų panirimo malonumą. Purkštukų išdėstymo sistema suderinta su raudonojo vakarietiško kedro aromatu - tikrai suteiks nepakartojamus įspūdžius ir leis patirti neįtikėtiną malonumą!

 

Raudonojo Kedro Kubilai

Aktualijos