TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKedrinių kubilų izoliacinė vertė
Kedrinių kubilų izoliacinė vertė

Šioje temoje norėčiau išnagrinėti izoliacinę kedrinio kaitinimosi kubilo vertę. Manęs nuolatos klausia, ar galima naudotis kaitinimosi kubilu ypač atšiauriomis sąlygomis. Atsakymas: taip! Vasarą Kanadoje temperatūra pakyla iki 30 laipsnių (pagal Celsijų), o žiemą nukrinta iki -30. Ir nors aš pats nesikaitinu, kai lauke -35 laipsniai, dauguma mūsų klientų, kurie niekuomet nenutraukia kaitinimosi sezono, išskyrus vandeniui pakeisti. Tiesą sakant, žinau žmogų, kuris neišjungė kaitinimosi kubilo net 4 metus nuo įsigijimo.

Yra trys didžiuliai skirtumai tarp akrilinio Spa ir medinio kubilo.

Pirmasis yra tas, kad kedras pats savaime yra puiki izoliacinė medžiaga. Rąstų nameliai yra puikus izoliacinių medienos savybių pavyzdys. Kedras sudarytas iš ilgų pluoštinių medžiagų su pluoštą supančia minkšta medžiaga celiuliozei. Kedras jau seniai laikomas geriausiu medžiu-izoliatoriumi.

Antrasis dalykas, kurį reikėtų aptarti, yra bendras kedrinio kubilo paviršiaus plotas. Tai svarbu, nes paviršiaus plote netenkama šilumos. Jei pažvelgtumėte į kvadrato formos akrilinį Spa, kuriame įmontuotos sėdimos vietos, ir apskaičiuotumėte bendrą paviršiaus plotą, tai akrilinio Spa plotas būtų maždaug dukart didesnis nei apvalaus kedrinio kubilo. Tai reiškia, kad karšto vandens kontakto su šaltu oru sritis yra daug didesnė.

Trečiasis aptarimo reikalaujantis dalykas yra bendro vandens tūrio ir paviršiaus ploto santykis. Kedrinis kubilas yra daug gilesnis ir jame telpa beveik dukart daugiau vandens palyginus su akriliniu Spa. Tai reiškia, kad mažiau vandens paviršiaus litrais kontaktuoja su oru. Kadangi paviršiuje netenkama šilumos apvalus kedrinis kubilas sulaiko daugiau energijos.

Pabaigai reikia paminėti, kad visuose kubiluose, akriliniuose Spa ar mediniuose, karštas vanduo garuoja panašiai kaip verdantis vanduo. Garai veržiasi pro kubilo viršų (karštas oras kyla). Gero dangalo naudojimas - labai svarbus mažinant šilumos neteikimą. Mūsų dangalai yra 10 centimetrų storio centre. Tai labai padidina izoliaciją ten, kur jos labiausiai reikia. Kiti Spa ar kaitinimosi kubilų gamintojai taupo būtent šiuo atveju. Mes - ne!

Laimingo kaitinimosi!
Kedrinių kubilų izoliacinė vertė

Aktualijos