TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKedras pirtims - geriausias pasirinkimas
Kedras pirtims - geriausias pasirinkimas
 
Atsipalaidavimas pirtyje - puikus būdas išvalyti kūną nuo kenksmingų medžiagų. Sakoma, kad kaitinimasis pirtyje padeda atstatyti imuninę sistemą. Pirtys vis labiau populiarėja ir vis dažniau pasirenkamas kaip namų priedas.

Pirties konstrukcija labai svarbi pirties veikimui. Jeigu nebus tinkamų medžiagų, pirtis neveiks taip efektyviai, kaip galėtų. Kai į pirtį investuojate laiką ir pinigus, tikrai norite, kad ji būtų pati geriausia.

Pirties konstrukcijai tinkamiausias medis - kedras. Kedras - minkštas, cinamono spalvos medis. Jis laikomas vienu didžiausią pasitenkinimą teikiančių medžių.

Labai svarbu, kad pirtis būtų pastatyta iš medžio, kuris neįkaistų. Kedras puikiai atitinka šią sąlygą. Pirties suoliukai iš kedro yra ir patogūs, ir stiprūs. Jie nebus įkaitę, todėl galėsite prie jų prisiliesti ir atsisėsti. Tai labai svarbu renkantis medžiagas pirties statybai.

Pirtis išskiria didelį kiekį garų, kurie virsta drėgme. Todėl labai svarbu pasirinkti medį, atsparų pastoviai drėgmei. Kedras, šiuo atveju, puikus pasirinkimas. Kedras natūraliai atsparus drėgmės poveikiui. Kedre esantys aliejai veikia kaip natūrali apsauga prieš irimą. Jis lieka stiprus ir gražus ilgus metus.

Dar viena puiki kedro savybė statant pirtį - kedro lengvumas. Lengvesnė mediena atsparesnė įtrūkimams negu tankesnė mediena. Tai labai svarbu pirties konstrukcijai. Kedras taip pat plokštesnis negu dauguma kitų medžių. Mažesnis medienos sulinkimas ar kreivumas ilgiau išlaiko originalią pirties formą negu naudojant kitus medžius.

Kedras taip pat turi išskirtinį aromatą. Jis gaivinantis ir savitas. Tai subtilus kvapas, tinkantis kiekvienam ir nesukeliantis nemalonių pojūčių, kuriuos galima pajusti kaistant ir drėkstant cheminėmis medžiagomis padengtai medienai. Kedras kvepia natūraliai ir gaivinančiai.

Nėra geresnio pasirinkimo pirties statybai negu kedras. Atsižvelgiant į visus privalumus, įskaitant ir kainą, akivaizdu, kodėl kedrą pirties statybai renkasi vis daugiau žmonių visame pasaulyje. Pačios prabangiausios pirtys ir saunos pasaulyje statomos ir gaminamos tik iš vakarietiškojo raudonojo Kanados kedro
Baseinų ir Spa Chemija » Kedras pirtims - geriausias pasirinkimas

Aktualijos