TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngPirtis - Kedras geriau už eglę
Kedras geriau už eglę 

Pirtis - nuostabus priedas bet kuriems namams. Nuosavos pirties patogumas tas, kad pirtimi galite mėgautis kada tik panorėję: kartą per dieną ar per savaitę. Pirtis ne tik naudinga sveikatai, bet ir puikus būdas padidinti estetinę bei piniginę namų vertę.

Sprendžiant kokią medžiagą pasirinkti pirties statybai, akivaizdu, kad kedras geresnis pasirinkimas už eglę. Kedro savybės daugeliu atvejų pralenkia eglę.

Pagrindinė priežastis, kodėl eglė nėra geras pasirinkimas, nes eglė yra labai silpnas medis. Eglė paprastai sumalama į medienos masę. Ši masė naudojama skirtingais būdais. Statant pirtį tvirtas medis - labai svarbu. Kedras, nors lengvas, tačiau labai stiprus medis. Jūs tikitės, kad jūsų pirtis atlaikys laiko išbandymą, jei pasirinksite kedrą - taip ir bus.

Eglė neskleidžia jokių kvapų. Vienas patraukliausių kedrinės saunos bruožų - aromatas. Jis sukuria tam tikrą atmosferą. Tai, kad eglė negali pasiūlyti tokių aromatinių privalumų, kokius siūlo kedras, jau daro ją menku konkurentu.

Kedras - malonus akiai. Tuo tarpu eglė nesukelia tokio estetinio pasitenkinimo. Jeigu pirčiai naudosite eglę, tuomet ją teks padengti apsauginiu sluoksniu ar nudažyti. Viena patraukliausių kedro savybių: jį galima naudoti tokį, koks jis yra. Jo išvaizda - pritrenkianti be jokių papildomų išlaidų pagražinimams.

Eglę prastu pasirinkimu pirties statymui daro medienos tankumas, dėl jo sunku su medžiu dirbti. Ją sunkiau pjaustyti negu kedrą, o konstruojant pirtį jums norėtųsi medžiagų, su kuriomis būtų paprasta dirbti.

Kedras akivaizdžiai geresnis pasirinkimas, kai reikia pasirinkti medieną pirties statymui. Eglė tiesiog negali pasiūlyti tokių pačių konstrukcinių ir vizualinių savybių, kokias siūlo kedras. Jeigu norite, kad jūsų pirtis būtų stipri, ilgaamžė ir įperkama, tuomet kedras turėtų būti jūsų pasirinkimas.
Pirtis - Kedras geriau už eglę

Aktualijos