TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKaitinimosi Kubilai
Kedro kubilasVandens terapijos nauda sveikatai žinoma jau tūkstančius metų. Vandens masažas - tai fiziniai ir dvasiniai potyriai. Karštis, plūduriavimas vandenyje ir masažas sukuria nepriekaištingą aplinką, puikiai tinkančią įvairių negalavimų dėl artrito ar smulkių sporto traumų gydymui.

Pasinėrus į vandenį, pakyla kūno temperatūra ir išsiplečia kraujagyslės. Šie procesai pagreitina kraujo cirkuliaciją ir skatina išskirti daugiau endorfinų - natūralių Jūsų kūno nuskausminamųjų. Atsipalaidavimas karštame vandenyje taip pat sumažina kraujo spaudimą ir aukštą cukraus kiekio kraujyje lygį. Žmogaus, plūduriuojančio vandens paviršiuje, kūno masė sumažėja 90%, todėl sumažinamas sąnarių ir raumenų sunkumas bei sukuriami tokie įsimintini atsipalaidavimo pojūčiai, kurių neįmanoma patirti maudantis vonioje ar spa centruose.

hot-tub-animatedMasažo poveikis gaunamas dėl kubilo sienose tinkamai išdėstytų čiurkšlių, kurios skleidžia karšto vandens ir oro mišinį pro purkštukus, ir taip švelniai masažuoja visus skausmo šaltinius ir nuveja stresą šalin. Pasinėrimas į karšto vandens sūkurius padės Jums atsipalaiduoti ir fiziškai, ir psichologiškai. Dvidešimt minučių rytais gali būti puiki dienos pradžia, o ilgesni pasinėrimai vakarais nuteiks ramiam nakties poilsiui.
Yra dar keli medinio kaitinimosi kubilo privalumai

Štai keli dalykai, įrodantys, jog mediniai kaitinimosi kubilai yra geresni už plastikinius ar akrilinius kubilus:

  • Kaina

Daugeliu atvejų kokybiškas medinis kubilas kainuos mažiau negu panašios kokybės akriliniai ar stiklo pluošto pagrindu pagaminti plastikiniai kubilų modeliai, atitinkantys medinio kubilo bruožus.

  • Išvaizda

Iš kedro pagaminti kubilai yra tikri meno kūriniai. Įvairūs medienos atspalviai ir grūdėtumas atrodys stulbinančiai.

  • Aromatai
Įkaitinti ir drėgni mediniai kubilai išskiria natūralų aromatą. O kedras skleidžia ypatingai malonų kvapą.

Žmonės, nori sužinoti visas smulkmenas apie kedrinių kaitinimosi kubilų išgyvenimus. Sakome „išgyvenimus", nes kedriniai kubilai suteikia tokią pojūčių laviną!! - Žinome, ką iškart pagalvojote - tai skamba puikiai, bet " Kokios priežiūros kubilai reikalauja "?

Tai jau aptarta - kol kas mūsų produktas jums labai patinka, tačiau jūs galvojate: " Kiek kainuos kubilo išlaikymas kas mėnesį "? Iš to galite suprasti, jog tai, kaip "Ikea" išardomų baldų koncepcija - bet jūs norite žinoti " Kiek laiko truks kubilo montavimas "?

Problema ta, kad jūs girdėjote visokias taisykles. Pavyzdžiui, „kubile kaitinkitės ne daugiau kaip 15 minučių" - jūs susirūpinęs, ir ne šiaip sau. " Kokia yra tinkama temperatūra atsipalaidavimui kubile "? " Jums rūpi, žmonės, kurie serga ar turi medicininių problemų turėtų vengti kaitinimosi kubilų ".

Tame kubile labai daug vandens - žinau, kad tikriausiai teks jį kartais pakeisti - " Kiek laiko užtruks kubile esančio vandens sušildymas "? Apsilankėte kituose interneto puslapiuose, kuriuose rašoma apie akrilinius Spa - tai puiku, jūs renkate informaciją - bet vis dar norite žinoti " Kuo plastikiniai kubilai skiriasi nuo jūsų parduodamų kedrinių kubilų "?

Akivaizdu, kad reikia tam tikros priežiūros, kad vanduo kubile būtų švarus ir skaidrus - bet " Ar medinį kubilą sunku išlaikyti švarų "? O dabar laikas didžiajam klausimui - " Ar plastikiniai kubilai sveikesni už medinius "?
Raudonojo Kedro Kubilai » Kaitinimosi Kubilai

Aktualijos