TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngIR Spindulių Šildytuvai
Sveiki atvykę į novatoriškos šilumos pasaulį - HeatStar® !

Tai Japoniškos inovacinės technologijos, bei tikros Vokiškos kokybės ir preciziškumo kūrinys - HeatStar®. Pagaminta Vokietijoje, atestuota ir sertifikuota Europos Sąjungoje, tai aukščiausia kokybė, patvirtinta TÜV. Infraraudonųjų Spindulių Šildytuvai - PARDUOTUVĖ
 
HeatStar IR Šildytuvai
 
Šildymas akimirksniu

HeatStar šildytuvai neturi jokios įšilimo fazės. Kuomet įjungiamas šildytuvas, šiluma iš karto yra pajuntama visais 100% ir ši šiluma negali būti išsklaidoma vėjo, kadangi šiuo atveju yra šildomas ne oras - o tik objektai, esantys šildymo lauke.

Ekonomiška

HeatStar yra nebrangus būdas šildyti terasas, balkonus ar kitas vidaus bei lauko sritis. Per valandą šis šildytuvas suvartoja elektros energijos tik už 0.46 - 0.53 LT (skaičiuojamas 1400 vatų šildytuvas, priklausomai nuo elektros tarifų).

Lengva naudoti
 
Niekuomet nepatirkite nepatogumų, tokių kaip šaltas vakaras, kuomet negalite pasišildyti tik todėl, kad pasibaigė dujos. HeatStar tikrai lengva naudoti. Įjunkite jį į standartinį elektros lizdą ir jis jau paruoštas naudoti. Pirkimas, transportavimas ir dujų balionų keitimas, visa tai jau istorija. HeatStar reikalingas tik standartinis elektros lizdas, į kurį įjunkite išpakuotą šildytuvą ir mėgaukitės jo skleidžiama šiluma!

Plačiai pritaikomas
 
Vasaros metu HeatStar gali būti naudojamas balkonuose, terasose, lauko kavinėse ar vidaus kiemeliuose. Žiemos metu, jis taip pat gali būti naudojamas tokiose vietose kaip žiemos soduose, namuose ar garažuose - Jūs galite šildytuvą naudoti labai trumpai tik ten, kur planuojate trumpai pabūti. Todėl infraraudonųjų spindulių šildymo sistema yra kur kas efektyvesnė ir ekonomiškesnė už įprastinius vidaus patalpų ar lauko erdvių šildymo būdus.
 
Vasara, trunkanti 365 dienas per metus! Ar tai įmanoma...?
 
Susipažinkite su daugybe galimybių, kurias Jums suteiks HeatStar infraraudonųjų spidulių šildymo sistema. Šie ypač novatoriški šildytuvai yra gaminami, pasitelkiant TOSHIBA Parys trumpųjų infraraudonųjų spindulių technologiją, kuri padės Jums lengvai sukurti efektyvų šilumos šaltinį. HeatStar IR šildytuvas, tai yra tai, ko Jums reikia! Kaip ir įprastiniai saulės spinduliai, HeatStar šildymo sistema šildys tik tuos objektus, kurie yra šildymo zonoje, o ne esantį aplinkui orą, kaip paprastai tai daroma įprastiniais šildymo būdais. Patirkite HeatStar šildymo sistemos privalumus ir atraskite vasarą kiekvieną dieną.
 
Atraskite HeatStar šildymo sistemos privalumus
 
Jūsų svečiai jausis jaukiai tiek būdami viduje, tiek būdami lauke, jie paprasčiausiai nenorės išeiti. Šiuo jaukumu Jūs patys galite naudotis kiekvieną dieną arba pasidalinti šiuo jaukumu su savo šeima, draugais ir artimaisiais.

Galimas panaudojimas vidaus patalpose:
 • Gyvenamose patalpose, vonios kambariuose, saunos ar pirties prieangiuose
 • Vasarnamiuose, sodybuose, kempinguose, stotyse, oro uostose, bažnyčiose
 • Oranžerijose, šiltnamiuose, žiemos soduose, garažuose, gamybinėse patalpose
 • Viešbučiuose, Spa zonose, restoranuose, HoReCa sektoriuose, teatruose, salėse
 • Prieangiuose, sporto salėse, teniso kortuose, paviljonuose, angaruose, turgavietėse
 • Sandėliuose, logistikos terminaluose, gyvulių fermose, arklidėse, paukštidėse ir t.t... 
Galimas panaudojimas lauke:
 • Lauko terasose, baseinuose, stadionuose, estradose
 • Didžiuliuose traukinių ar autobusų stočių peronuose
 • Soduose, vasarnamiuose, lauko SPA aplinkoje
 • Golfo aikštynuose, vidaus kiemuose, rūkimo zonose
 • Statybų aikštelėse bei kitose lauke esančiose vietose ir t.t... 
Begalinės galimybės
 
HeatStar infraraudonųjų spindulių šildytuvus galima pritaikyti pagal Jums reikalingas sąlygas. Šis šildytuvas gali būti tvirtinamas horizontaliai arba vertikaliai ant beveik bet kurių paviršių.
 
Laikydamiesi montavimo instrukcijų, Jūs nesusidursite su jokiomis problemomis tvirtindami šiuos šildytuvus ant medinių paviršių, atvirų lauko erdvių ar drėgnose vietose. HeatStar pasižymi ekonomiškumu, mažomis elektros energijos sąnaudomis ir suteikia patogų ir nuolatinį šildymą. 
 
HeatStar® kokybė ir garantija

HeatStar kokybė garantuoja:
 • Veikia ne mažiau 5000 valandų
 • Suteikiama tiesioginė šiluma akimirksniu
 • Aukšta šilumos sklaida ir didelis šildymo plotas
 • Pagaminta Vokietijoje, CE, TÜV sertifikatai
 • 2 metų garantija
 
 
HeatStar Infraraudonųjų Spindulių Šildytuvai HeatStar Infraraudonųjų Spindulių Šildytuvai
IR Spindulių Šildytuvai

Aktualijos