TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngKombinuotos Saunos
Northern Lights kedrinių saunų kompanija gamina vienas geriausių saunų visame pasaulyje naudodama aukščiausios rūšies kanadietišką vakarietišką raudonąjį kedrą. Mūsų dėmesys detalėms gali būti pastebimas mūsų naudojamose sudedamosiose dalyse: nuo 40 mm storio sienų iki nerūdijančio plieno detalių ir šildytuvų. Mes tikime, kad norint tapti geriausiais reikia naudoti geriausia!

Mes pradėjome nuo mažo šeimos verslo, kuris rėmėsi šeimyninėmis vertybėmis. Sakoma, kad „kai pagaminsi puikų produktą, ateis ir pirkėjai"! Tai buvo pagrindinė mūsų augimo priežastis. Mūsų saunos produktus galima rasti kiekviename žemyne: nuo Šiaurės Amerikos iki Australijos - mūsų klientai mėgaujasi mūsų produktais. Glaudžiai bendradarbiaudami su pagrindiniais platintojais padidinome produktų prieinamumą visame pasaulyje.

Čia, Northern Lights kompanijoje, saunos yra gyvenimo būdas. Sauna - tai vieta atsipalaiduoti ir mėgautis pačiais geriausiais potyriais, kuriuos gyvenimas siūlo. Mes žinome su kasdieniu kaitinimusi saunoje susijusią didžiulę saunos naudą sveikatai, nes patys kasdien kaitinamės!

Mūsų darbuotojai - ekspertai įvairių saunų tipų: nuo tradicinių suomiškų saunų namuose iki statinės formos lauko pirčių ir sparčiai populiarėjančių infraraudonųjų spindulių saunų. Mes patarsime, kokio tipo ir dydžio sauna labiausiai atitiks jūsų poreikius. Paskambinkite mums ir leiskite jums padėti išsirinkti jums tinkamą sauną!

Hibridinė technologija™

Būdingi infraraudonųjų spindulių ir tradicinės saunos šildymo bruožai! Hibridinė technologija - tai pažangiausia, mediciniškai efektyviausia sauna rinkoje. Ji naudoja giluminį infraraudonųjų spindulių įsisiurbimą į žmogaus kūną iš skydinio anglies ir keramikos šildytuvo, kuris padengia ypač daug kūno. Tuo pat metu tradicinės suomiškos saunos šildytuvai su akmenimis greitai įšildo vidaus orą iki besikaitinantiems malonios temperatūros (nereikia laukti). Kadangi efektyviausi infraraudonieji spinduliai pasirodo tarp 4 ir 14 mikronų, tinkamai įrengtoje infraraudonųjų spindulių saunoje išskiriama labai nedaug oro šilumos. Su papildomu tradiciniu suomiškos saunos šildytuvu besikaitinantieji gali kontroliuoti aplinkos temperatūrą saunos viduje. Su hibridine technologija besimaudantieji gali pridėti vandens, kurie padeda atverti poras. Hibridinėje saunoje įmanomas netgi lengvas kaitinimasis ir kvapų terapija. Hibridinė sauna atitinka daugelio žmonių poreikius.

Infraraudonųjų spindulių saunos.

Infraraudonųjų spindulių saunos vis labiau populiarėja. Jos patinka tiems, kurie nori maudymosi saunoje naudos be aukštesnės temperatūros. Rinka pateikia daug medžiagos apie tokių saunų naudą, todėl potencialiems pirkėjams vis sunkiau apsispręsti, kokią sauną rinktis. Pagaliau yra sprendimas! Kodėl neturėti abiejų?

../infraraudonieji1.jpgMūsų Hibridinė saunų technologija™ - greitai nustato infraraudonųjų spindulių saunos standartą. Mūsų hibridinė erdvaus (1230 mm x 1690 mm) interjero sauna - tai unikali sauna šiandieninėje rinkoje. Ji naudoja anglies/keramikos skydinį infraraudonųjų spindulių šildytuvą, kuris gamina tam tikro tipo šviesos energijos bangas (FAR Infraraudonuosius spindulius), kurios tiesiogiai įsiskverbia giliai į besikaitinančiųjų odą, stimuliuodamos audinius ir aktyvindamos prakaito liaukas. Iš esmės tokios pat rūšies spindulinis karštis gaunamas iš saulės ar kaitinamosios lemputės. Ši spinduliuotė plika akimi nematoma. Taip pat ji visiškai nepavojinga - tiesą sakant, tai toks pats karštis, kuriuo šildo naujagimius. Modulinis rinkinio dizainas reiškia, kad namų savininkai sauną gali įsirengti kur panorėję be papildomų konstrukcijų ir renovacijos išlaidų.

Kai infraraudonieji spinduliai pasiekia jūsų odą, jie kūnui perduoda karščio energiją. Jūsų odos temperatūra pakyla ir kūnas reaguoja pradėdamas prakaituoti. Kadangi infraraudonųjų spindulių sauna įkaitina tik objektus, oras tokioje saunoje gali būti žymiai vėsesnis negu tradicinėse saunose. Infraraudonieji spinduliai įsiskverbia giliai į odą ir sukelia besikaitinančiųjų prakaitavimą žemesnėje temperatūroje negu tradicinė sauna.

Ankstesnėms infraraudonųjų spindulių saunoms trūko tinkamo aplinkos oro temperatūros kontroliavimo. Kadangi infraraudonieji spinduliai veikia kūnus, ne orą, nedidelio infraraudonųjų spindulių kambario įkaitinimas iki 55 laipsnių gali trukti iki 20 minučių. Besikaitinantiesiems, norintiems didesnio karščio tekdavo nusivilti. Iki šiol! Kitas infraraudonųjų spindulių saunos trūkumas tas, kad jos negali pakęsti net mažiausios drėgmės: plono medžio dizainas daugumoje infraraudonųjų spindulių kabinų ganėtinai greitai suniokojo medieną, o keraminiai šildytuvai paprasčiausiai nesutverti drėgmei. Tačiau su patentuotais Magicyura anglies pluošto infraraudonųjų spindulių šildytuvais besimaudantieji dabar gali saugiai mėgautis abiem karščio šaltiniais. Nedideli vandens kiekiai gali būti užpilami ant suomiškos pirties akmenų vidaus drėgmės palaikymui. Lengvas vandens kiekis ant odos paviršiaus atveria poras ir vyksta giluminis valymas, kuris neįmanomas naudojant tik infraraudonuosius spindulius. O tie, kurių oda sausa ar priplūdusi kraujo, tikrai pastebės drėgnos saunos naudą.

Dvigubas šilumos šaltinis leidžia besikaitinantiesiems greitai mėgautis jiem priimtina oro temperatūra. Kai pasiekiama tokia temperatūra, jie tęsia savo potyrius įtraukti į atpalaiduojančią FAR infraraudonųjų spindulių spektro naudą. Nedidelis vandens pliūpsnis ant odos paviršiaus ar saunos akmenų greitai atveria poras ir prasideda prakaitavimas. Niekada sauna nebuvo tokia universali ir tokia efektyvi! Infraraudonųjų spindulių skleidėjų palyginimo testas.

Modulinės hibridinės saunos - naujausios Northern Lights produktų šeimoje ir naudoja įprastą šildytuvą bei kartu infraraudonųjų spindulių šildytuvą. Tai daro šias saunas efektyviausiomis rinkoje. Ši sauna puikiai tinka 2-4 žmonėms, o dėl modulinio dizaino jos lengvai surenkamos ir išrenkamos.

../kombisauna1.jpg
Suoliukai 2-4 žmonėms

100% vakarietiškas raudonasis kedras iš Kanados 40 mm storio!

Anglies pluošto infraraudonieji spinduliai prasiskverbia iki giluminių kūno audinių

Įprasti suomiški šildytuvai padeda palaikyti idealią saunos temperatūrą

Galima naudoti kaip sausą arba šlapią sauną

Greitas modulinis surinkimas

Bruožai:

Dviguba šildymo technologija
3.0 Kw nerūdijančio plieno suomiškas saunos šildytuvas su akmenimis
40 mm storio vakarietiškas raudonasis kedras
A rūšies vakarietiškas raudonasis kedras! Tiesiog geriausias!
4 x Magicyura anglies keramikos šildytuvai - iš viso 1200 W
Saunos apšvietimas su automatiniu į(iš)jungimu
Nerūdijančio plieno diržai
Reguliuojamas suoliukų aukštis
Modulinis dizainas greitam surinkimui
Galima naudoti kaip šlapią garų arba sausą sauną
2 durų pasirinkimas
CSA, UL ir CE sertifikatus turintys šildytuvai
Efektyviausia sveikatingumo sauna rinkoje

Kombinuota Sauna - Kainos

Kombinuota Sauna - Specifikacija

../hibridine-sauna.png ../hibridine-sauna3.png


Hibridinė technologija™ - Dvigubo šildymo technologija

../infraraudonieji.jpg ../kombi-krosnele.png
Raudonojo Kedro Pirtys » Kombinuotos Saunos

Aktualijos