TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngInfraraudonųjų spindulių saunos privalumai
Infraraudonųjų spindulių saunos nauda

Šiuolaikinė sausa sauna - tai infraraudonųjų spindulių sauna. Ji turi daugybę naudingų sausos saunos dalykų, kurie pateikti čia, bet tai nėra visi privalumai.

Žinomi kaip infraraudonųjų spindulių saunos, infraraudonųjų spindulių šildymo mechanizmai veikia kaip karščio kūrimo šaltiniai, kurie skleidžia šilumą žemesnėje, malonesnėje temperatūroje. Tai vienas iš infraraudonųjų spindulių saunos privalumų, darantis ją pranašesne už tradicinę ar kitą karštų akmenų sauną. Jūs taip pat galite derinti jas lauko pirtyse! Taigi tai neturi būti "arba/arba" situaciją, jeigu perskaitėte ar išgirdote kažką kas jums labai patinka. JUMS NEBŪTINA SIEKTI KOMPROMISO! Infraraudonųjų spindulių saunos produktų ir rinkinių ekspertizė pasiekiama jūsų pirštų galiukais. Galite sužinoti daugybę kūrybinių idėjų ir specialių reikalavimų - infraraudonųjų spindulių saunos yra labai universalios, naudingos sveikatai, efektyvios, lengvos naudoti, suteikiančios prabangos, patogumo ir gerinančios savijautą.

Kita su sveikata susijusi infraraudonųjų spindulių saunos ypatybė - visas procesas sudaro sąlygas pranašesniems, gilesniems žmogaus organizmo valymo procesams. Visi kūno nešvarumai ir kenksmingos medžiagos pašalinamos iš organizmo tiesiai per odą.

Tai palengvins kūno ir vidaus organų sistemos darbą (ypač inkstų ir kepenų, kurios atsakingos už kenksmingų ir nereikalingų medžiagų nukenksminimą bei šalinimą). Sustiprinsite savo imunitetą ir kūno funkcijas bei pagerinsite savo sveikatą ir savijautą (gal netgi pergudrausite ar atidėsite senėjimo procesus!). Taigi bent pailsėkite ir atsipalaiduokite!

Infraraudonieji spinduliai greičiau pasiekia optimalią temperatūrą ir stimuliuodami natūralius procesus skatina prakaito išsiskyrimą, kuris prasideda greitai, neskausmingai ir patogiai. Infraraudonųjų spindulių saunose didesniais kiekiais "išprakaituojamos" kenksmingos medžiagos. Taigi infraraudonųjų spindulių saunos efektyvesnės ir patogesnės!

Be to, ekspertai taip pat aukština ir rekomenduoja infraraudonųjų spindulių saunas dėl savybių, į kurias verta investuoti:
  • Mobilumas ir paprastas naudojimas - gali būti prijungtos prie jau esančio kištukinio elektros lizdo
  • Nereikia papildomų išlaidų elektros laidams ar sudėtingoms struktūroms
  • Instaliacija greita ir paprasta - pasitenkinimas ir malonumas pasiekiamas greitai ir efektyviai - GARANTUOTA (mažiau nei per valandą!) - beveik paruoštas ir laukiantis pareikalavimo - puikia tinka šiuolaikiškam naudotojui
  • Kai kuriuos rinkinius lengva naudoti kaip "laukiančius pareikalavimo" (surinkimas ir konstravimas dažniausiai kaip vaikų žaidimas)
  • Kainuoja maždaug pusė tiek, kiek kaitinimosi kubilas įprastai kainuoja, todėl puikiai tinka daugeliui - jeigu jūsų biudžetas, erdvė ar specialūs reikalavimai nedideli, tuomet šis naujas pasiūlymas puikia jums tiks - JUMS NEREIKĖS AUKOTIS DĖL KOKYBĖS IR PATOGUMO!
  • Infraraudonųjų spindulių saunos būna įvairių dydžių, apdailos (pavyzdžiui, kedro, tuopos) ir lieka prieinamomis.
Infraraudonųjų spindulių saunos (Bendri bruožai)

Jau daug kartų diskutuota, kokios saunos sveikatai naudingos, o kurios - ne. Šiuo metu vyksta diskusijos apie infraraudonųjų spindulių saunas, ir apie tai, kuo jos naudingos žmogaus organizmui.

Kokios jos?

Infraraudonųjų spindulių saunos naudoja infraraudonąją šviesą, kad sukurtų tam tikrą saunos atmosferą: temperatūrą ir garus. Nors garai ir karštis čia kuriami skirtingu būdu negu įprastose saunose, nauda sveikatai lieka ta pati. Infraraudonųjų spindulių saunos nedaro jokios žalos organizmui dėl naudojamos infraraudonųjų spindulių technologijos, kuri veikia tokiu būdu kad jums nekenktų. Vietoj to, tai dar vienas būdas kurti šilumai ir tokiai aplinkai, kuri būtų naudinga jūsų sveikatai.

Kodėl ji gera?

Yra daugybė priežasčių, kodėl infraraudonųjų spindulių saunos naudingos sveikatai. Visų pirma, karštis ir garai sukuria tokią aplinką, kurioje kenksmingos organizmo medžiagos pašalinamos iš organizmo kartu su prakaitu. Tai gali skambėti nelabai maloniai, tačiau, tiesą sakant, tokio tipo saunos yra ypač geros, kai kalbama apie kenksmingų medžiagų šalinimą. Prisiminkite, kad kuo daugiau kenksmingų medžiagų pašalinama, tuo geriau jūs jausitės. Bet būtinai pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami infraraudonųjų spindulių sauna naudotis kasdien. Tačiau jeigu neturite jokių sveikatos sutrikimų, kurie paūmėtų dėl karščio, tuomet nėra nieko bloga, jei karts nuo karto pasinaudosite sauna. Svarbiausias saunos aspektas - nepaisant kenksmingų medžiagų šalinimo - tai, kad sauna padeda atsipalaiduoti, o atsipalaidavimas - pagrindinis žingsnis gerai savijautai.

Kas yra infraraudonųjų spindulių šildymas?

Infraraudonųjų spindulių šildymas - tai tokia energijos forma, kuri perduodama specifinio ilgio bangomis tiesiogiai objektams. Tai neturi nieko bendro su ultravioletiniais spinduliais, kuri nudegina ir sužaloja odą.

Įprastos saunos karštį perduoda judančiu karštu oru ir garais ir šildo kūną iš išorės per odą. Tuo tarpu infraraudonieji spinduliai įsiskverbia tiesiogiai į kūną. Tai suteikia galimybę gilesniam šildymui malonesnėje temperatūroje - 45 - 65° C. Toks kaitinimasis turi didesnę naudą sveikatai malonioje ir patogioje aplinkoje. Įprastoms saunoms reikia aukštos oro temperatūros, kad iš kūno būtų pašalinti nešvarumai, o infraraudonųjų spindulių saunos įsiskverbia tiesiai į odą iki 45 mm. Todėl nešvarumai gali būti išvalyti naudojantis žemesnės ir malonesnės temperatūros sauna.

Kadangi dėl infraraudonųjų spindulių šildymo pakyla kūno temperatūra, atsiranda prakaitas ir pagreitėja kraujo apytaka. Stimuliuojami raumenys ir organai, todėl kenksmingos medžiagos (riebalai, sunkieji metalai ir kt. medžiagos) pašalinamos iš kūno kartu su prakaitu.
Raudonojo Kedro Pirtys » Infraraudonųjų spindulių saunos privalumai

Aktualijos