TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngInformacija

Vanduo apdorotas PristineBlue® tampa minkštesnis ir atrodo viliojančiai, be cheminių medžiagų skonio ir kvapo. Jis švelnus baseino įrangai ir jis neblukina maudymosi drabužių.

Jūs galite maudytis iš karto po apdorojimo. Jums neperštės akys... ir jūs nepatikėsite, kaip puikiai po maudymosi atrodo jūsų plaukai ir oda.

Ir tai taip paprasta! PristineBlue® ilgai išliekanti formulė suteikia jums galimybę išvengti kasdienio vandens tikrinimo ir priežiūros, o tikrinti tik kas dvi savaites.

Iškilo klausimų?

Pamėginkite atsakymus į juos rasti mūsų puslapyje. Plačiau...

Tyras Vanduo be Chloro Kvapo

Tūrio apskaičiavimas

Viena iš svarbiausių informacijos detalių, kurią jus turite turėti apie savo baseiną, Spa baseiną ar kubilą - tai jo vandens talpa skaičiuojant kubiniais metrais (m3). Jeigu jūs norite sureguliuoti pH lygį, oksiduoti, arba papildyti PristineBlue®, svarbiausia žinoti tikslų baseino tūrį, kad panaudotumėte reikiamą produkto kiekį.

Naudojimas per mažai arba per daug produkto gali sukelti problemų arba netgi padaryti žalos. Geriausia būtų norint gauti tiksliausią skaičių, kad vandens kiekis būtų išmatuojamas baseiną pripildžius vandens. Kadangi tai padaryti ne visada įmanoma, mes pateikiame baseino talpos apskaičiavimo lentelę.

Kad sėkmingai apdorotumėte vandenį būtina tiksliai apskaičiuoti vandens kiekį jūsų baseine, Spa baseine ar kubile.

Dėl išsamesnės informacijos ir jeigu reikia pagalbos apskaičiuojant vandens kiekį, spustelkite šią nuorodą. Plačiau...

Vandens subalansavimas

Bendras šarmingumo, pH ir kalcio lygis vandens priežiūros srityje yra faktoriai, kurie bendrai laikomi "Vandens Balansu".

Tinkamai subalansuotas vanduo yra svarbiausias elementas siekiant išvengti problemų dėl baseinų vandens. Labai svarbu reguliariai tikrinti vandenį, kadangi vandens balansas gali keistis nuo lietaus, purvo, lapų, besimaudančiųjų bei cheminių medžiagų.

Dėl nesubalansuoto vandens kyla šios problemos: odos ir akių sudirginimas, drumzlinas arba žalias vanduo, įrangos korozija, neveiksminga dumblių ir bakterijų kontrolė.

Daugiau informacijos apie teisingą būdą, kaip subalansuoti jūsų baseino, Spa baseino ar kubilo vandenį, jūs rasite čia, paspaude šią nuorodą. Plačiau...

Perėjimas prie PristineBlue®

Pradėti naudoti PristineBlue® bus labai paprasta, bei ši informacija yra skirta tam, kad suteiktų jums nuoseklią pagalbą. PristineBlue® naudojimo pradžia. Plačiau...

Kai ruošiatės uždaryti baseiną žiemai. Plačiau...

Priežiūra

Naudodami PristineBlue® pamiršite chloro produktų naudojimą ir būsite patenkinti lengva PristineBlue® naudojimo procedūra. Norėdami sužinoti, kaip geriausia yra prižiūrėti jūsų baseino, Spa baseino ar kubilo vandenį, paspauskite ant nuorodų:

Baseinai - priežiūra

Spa - priežiūra

Kubilai - priežiūra

PristineBlue® aktyvi sudėtinė dalis yra varis. Varis jau daugelį amžių buvo plačiai naudojamas įvairiuose vandens telkiniuose, įskaitant baseinus, dumbliams šalinti.

Naudojant įprastines vario formas, sukurtas baseinams, susiduriama su pagrindine problema: dėmėmis. Varis sunkiai tirpsta vandenyje ir vario dalelės, kurios nesusijungia su dumbliais, paprastai nusėda ant baseino sienų arba dugno.

Be to neįmanoma į vandenį įpilti tiek vario, kad jis sunaikintų bakterijas.

Netgi chelatiniai vario produktai, kurie kažkaip sumažina dėmes, neįdeda biologiškai aktyvaus vario į vandenį. Varis veiksmingai veikia tik dumblius ir bakterijas, kai jis biologiškai aktyvus, ir chelatinės jungtys sustiprina biologinį vario aktyvumą.

PristineBlue® pranašesnis už chelatinius produktus dėl savo unikalaus pagrindinio produkto ET3000. Sumaišytas su ET3000 varis visiškai ištirpsta, PristineBlue® yra biologiškai aktyvus ir gali būti dedamas į vandenį pakankamos koncentracijos, kad kovotų su dumbliais ir bakterijomis.

Clean Water for the Planet - PristineBlue

Varis (Cu++) naudojamas sukurti PristineBlue® turi du teigiamus krūvius. ET3000 molekulė turi daug negatyvių krūvių jungimosi taškų.

Kiekvienas vario jonų teigiamų krūvių prisijungia prie ET3000, kitus teigiamus krūvius palikdamas biologiškai aktyviais, kad pritrauktų ir susijungtų su dumbliais ir bakterijomis. Kai dumblis arba bakterija susiliečia su vario jonu, jie absorbuoja jį ir žūsta. Tada varis susijungia su organinėmis medžiagomis ir daugiau vandenyje nebeaptinkamas.

Siekdami padėti jums pamatyti, kaip veikia PristineBlue®, mes sukūrėme šiuos du vaizdo klipus.

Vaizdo klipas 1: ET3000 yra speciali sukurta formulė, prie kurios prijungti vario jonai (Cu++) ir laikomi tirpale. Neigiamo krūvio bakterija yra pritraukiama prie vario jonų ir jų oksiduojama. Žiūrėti...

Vaizdo klipas 2: PristineBlue® savaime išsisklaido, dėl teigiamo krūvio ET3000 molekulių, kurios atstumia viena kitą. Todėl PristineBlue® greit pasklinda po baseiną. Žiūrėti...

Apačioje esantis grafikas rodo chloro ir PristineBlue® naudojimo dažnumą. Praktiškai dažnumas priklausys nuo daugelio faktorių, kurie veikia naudojimą, pvz., naudojamo chloro forma, besimaudančiųjų skaičius, saulės šviesa, vandens pH ir kt.

../Grafikas.gif
Baseinų ir Spa Chemija » Informacija

Aktualijos