TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngTradicinis Elektrinis Šildymas
Elektriniai šildytuvai

Mūsų elektriniai šildytuvai gaminami Kanadoje!

Naudojame nerūdijančio plieno apdangalus šildytuvams, kad pirkėjai gautų ilgalaikį malonumą (nenaudojamas nudažytas plienas!). Ar žinojote, kad skirtingi gamintojai naudoja skirtingų rūšių kaitinimo elementus? Mes naudojame tik geriausius elementus. Ar jie brangesni? Taip, šiek tiek, tačiau privalumai to verti.

Mūsų elektriniai šildytuvai turi specialius saunos akmenis, kurie skirti karščio išlaikymui. Didelis jų paviršiaus plotas leidžia greitai atstatyti karštį kartu sukeliant didelį kiekį garų.

Visi mūsų šildytuvai turi skaitmeninį diodinį (LED) valdymo punktą, kad temperatūra ir laikas būtų nustatyti ypač tiksliai. Šis skaitmeninis, žemo galingumo voltais prietaisas yra elektroninis meistriškumas, suteikiantis saunai tikslumo ir patogumo. Jis dirba tyliai ir labai tiksliai bei patikimai. Štai keli privalumai, kuriuos suteikia šis naujas valdymo punktas:
  • Greitesnis įrengimas, nes prietaisas atkeliauja iš anksto paruoštas sujungimui
  • Tikslus saunos temperatūros ir laiko stebėjimas
  • Laikas ir temperatūra nustatomi labai paprastai, naudojant lytėjimui jautrių mygtukus
  • Paprastas temperatūros konvertavimas iš Farenheito į Celsijų
  • Lytėjimui jautriais mygtukais itin paprasta keisti nustatymus
  • Tylus veikimas, jokio mechaninio triukšmo dėl srovės laikmačio veikimo
  • Dirba naudodamas 24 voltus
  • Beveik neribotas atstumas tarp valdymo punkto ir retransliatoriaus!

../elektrinis-peciukas.gif ../sauna_control.jpg

Elektrinis saunos šildytuvas - Saunos kambario dydis

1 žingsnis ...apskaičiuoti kambario tūrį

Saunos šildytuvas - saunos širdis - turi būti tinkamos galios vatais, kad veiktų efektyviai ir atitiktų elektros kodus. Reikalingo šildytuvo nustatymui apskaičiuokite kambario dydį ir naudokitės žemiau pateiktos lentelės informacija. Reikalingų šildytuvų apskaičiavimas: kambario tūris = Ilgis x Plotis x Aukštis

Pavyzdys: saunos kambarys yra 1520 mm ilgio x 1830 mm pločio x 2140 mm aukščio. Jo tūris yra 5,95 kubinių metrų. Šiam kambariui reikia CHSH 5 modelio šildytuvo su TK modelio valdymu, kaip parodyta žemiau pateiktoje lentelėje.

2 žingsnis ...išsirinkite tinkamą šildytuvą ir valdymą


../HSH-sildytuvas.jpg ../CHSH-sildytuvas.jpg

HSH - sieninis įrengimas CHSH - kampinis įrengimas


Šildytuvo modelis

Aukštis
mm

Tūris m³
iki

Vatai
W

Voltai
V

Srovės
fazė

Srovės pertrk.

Laidas varis

Šildymo valdymas

CHSH 4

1900

4,25

4000

240

1

30

10

TKE

CHSH 5

1900

7,10

5000

240

1

30

10

TKE

HSH 6.0

1900

8,50

6000

240

1

40

8

TKE

HSH 7.5

1900

10,50

7500

240

1

40

8

TKE1

HSH 9.0

1900

12,75

9000

240

1

50

8

TKE2


4.0 Kw nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu valdymu Kampe montuojamas CHSH nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu diodiniu (LED) valdymu. Viso gyvenimo garantija (išskyrus elementą). Saunos akmenys įeina į rinkinį.

5.0 Kw nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu valdymu Kampe montuojamas CHSH nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu diodiniu (LED) valdymu. Viso gyvenimo garantija (išskyrus elementą). Saunos akmenys įeina į rinkinį.

6.0 Kw nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu valdymu Sienoje montuojamas HSH nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu diodiniu (LED) valdymu. Viso gyvenimo garantija (išskyrus elementą). Saunos akmenys įeina į rinkinį.

7.5 Kw nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu valdymu Sienoje montuojamas HSH nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu diodiniu (LED) valdymu. Viso gyvenimo garantija (išskyrus elementą). Saunos akmenys įeina į rinkinį.

9.0 Kw nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu valdymu Sienoje montuojamas HSH nerūdijančio plieno šildytuvas su skaitmeniniu diodiniu (LED) valdymu. Viso gyvenimo garantija (išskyrus elementą). Saunos akmenys įeina į rinkinį.
Raudonojo Kedro Pirtys » Šidymo Sistemos » Tradicinis Elektrinis Šildymas

Aktualijos