TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngDUK
Toliau mes pateikiame dažniausiai mums užduodamų klausimų sąrašą apie PristineBlue® produktų seriją.

Jeigu jūs nerandate klausimo arba atsakymo, kurio ieškote, puslapio apačioje įrašykite savo klausimą į klausimo langelį arba apsilankykite mūsų PristineBlue FORUME ir mes pasistengsime atsakyti į jūsų klausimą tiesiogiai.
 
../baseinas 3.jpg

Kaip man apskaičiuoti vandens kiekį mano baseine?

Jeigu jūsų baseinas kvadrato arba trikampio formos, padauginkite baseino ilgį iš pločio ir iš vidutinio gylio, kad gautumėte vandens kiekį jūsų baseine. Jeigu jūsų baseinas apvalus, ovalus ar ne vienodų formų spauskite šią nuorodą: Vandens tūrio apskaičiavimas 

Ar PristineBlue® dera su kitais produktais?

Vienas iš PristineBlue® vandens apdorojimo sistemos privalumų yra jos suderinamumas su įvairiais paviršiais, filtrais ir cheminėmis medžiagomis. Tačiau svarbu žinoti, kad PristineBlue® kaip ir visos cheminės medžiagos gali reaguoti su tam tikrais produktais ir sukelti problemų jūsų baseine, SPA baseine ar kaitinimosi kubile. Toliau mes pateikiame produktų sąrašą, kurie gali būti naudojami su PristineBlue® ir kurių reikia vengti.

TAIP - rūgštys, mažo pH produktai, mažo šarmingumo produktai, filtravimo priemonės.
NE - Metalų šalinimo iš vandens priemonės, dėmių ir nuosėdų šalinimo priemonės, algicidai, didelio šarmingumo produktai, kalcis ir flokuliantai. Tokių produktų naudojimas yra nepageidaujamas ir dėl jų PristineBlue® gali neveiksmingai kovoti su dumbliais ir bakterijomis.

TAIP - Chloras ir bromas. Kitaip nei daugelis panašių produktų, PristineBlue® sistema turi didžiulį privalumą, nes dera su pagrindinėmis dezinfekavimo priemonėmis, pvz., chloru. Kai baseinu naudojasi ypač daug žmonių arba kai yra padidėjęs užterštumo pavojus, PristineBlue® gali būti naudojamas kartu su 0,3 ppm chloro, kad būtų užtikrintas greitas bakterijų neutralizavimas. Siekiant šio aukštesnio apsaugos lygio baseinuose,  SPA baseinuose ir kubiluose, kuriuose naudojamas PristineBlue® mes rekomenduojame paprasčiausiai įdėti chloro tabletę į plūdę, tiektuvą arba separatorių ir pastoviai visą šį neįprastą laikotarpį naudoti filtrą. Kai padėtis atsistato ir jums nebereikia tokio lygio apsaugos, kokią suteikia šiurkščiausios cheminės medžiagos (tokios kaip chloras), jūs galite nutraukti jo naudojimą ir vėl naudoti PristineBlue® vandenį be chloro. Mažiausias retais atvejais naudojamas chloro kiekis išsisklaido ir dingsta per keletą valandų.
NE - PristineBlue® nedera su visais polimeriniais biguanidais arba vandenilio peroksido produktais, ir jai baseine naudojamos cheminės medžiagos keičiamos į PristineBlue®, labai svarbu griežtai laikytis Baseinų, SPA baseinų  ar Kubilų naudotojo instrukcijos reikalavimų .

TAIP - Vinilas, stiklo pluoštas, apdorotas tinkas, akrilas ir dažytas baseino paviršius.
NE - Naujai pastatyti torkretinio betono, marcite (plastiko rūšis), nedažyto tinko ir nedažyto betono baseinai. PristineBlue® dera su visų rūšių baseinų paviršiais ir konstrukcijomis, bet mes nerekomenduojame naudoti PristineBlue® sistemos pirmus šešis mėnesius, kadangi yra nedidelė rizika, kad baseino paviršius gali chemiškai užsiteršti jai nespėjus pilnai apdoroti. Šiuo laikotarpiu tinkamesnės yra balinančios cheminės medžiagos (chloras arba bromas). PristineBlue® gali būti naudojamas daugeliu atvejų, kai baseinas yra naudojamas maždaug 6 mėnesius nuo jo įrengimo.

TAIP - Diatomito (D.E.) filtrai, mažai apkraunami smėlio filtrai, smarkiai apkraunami smėlio filtrai ir akytas filtras. Dėl D.E. ir kai kurių akytų filtrų savybės išfiltruoti net labai mažas daleles gali reikėti dažniau oksiduoti baseinus su PristinePower® negu baseinus, kuriuose naudojami smėlio filtrai, siekiant sumažinti slėgį.
NE - Žema temperatūra. PristineBlue® produktai turi būti apsaugoti nuo užšalimo. Kai produktai supilami į baseiną, žema temperatūra mažai juos veikia.

TAIP - Ozonas. Ozonas suveikia labai greitai, bet ir labai greit išnyksta, dumbliams ir bakterijoms leisdamas vėl greit ataugti. PristineBlue® išlieka labai ilgai ir apsaugo nuo dumblių ir bakterijų ataugimo.

Kaip man atsikratyti dėmių?

PristineBlue® yra skirtas sumažinti dėmių atsiradimo problemas. Keletas iš dažniausiai pasitaikančių dėmių atsiradimo priežasčių yra nesubalansuotas vanduo, cheminių medžiagų per dideli kiekiai ir Baseinų,  SPA baseinų ar kubilų naudotojo instrukcijos reikalavimų nesilaikymas. Jeigu norite išvengti dėmių atsiradimo, užtikrinkite, kad būtų laikomasi instrukcijos reikalavimų. Dėl chloro balinamojo poveikio dėmės, kurių ant baseino paviršiaus anksčiau nesimatė, nutraukus naudoti chlorą gali atsirasti.

Kaip man išvalyti drumzliną vandenį?

Dažniausias baseinų, SPA baseinų ar kubilų savininkų skundas yra drumzlinas vanduo. Didžiausias sunkumas sprendžiant šią problemą yra priežasties nustatymas. Kadangi PristineBlue® sistema yra skirta sumažinti drumzlino vandens problemą reikia labai mažai, kad jūs išspręstumėte šią problemą ir apsisaugotumėte nuo jos atsinaujinimo.

Kas atsitiks, jeigu aš perdozuosiu PristineBlue®?

PristineBlue® yra perdozuojama, jeigu jo dedama dažniau nei kartą per dvi savaites arba jeigu neteisingai yra apskaičiuota baseino, SPA baseino, kubilo talpa. Perdozavimo požymiai labai dažnai palaikomi kitų problemų požymiais dėl jų panašumo. Pagrindiniai požymiai yra didelis PristineBlue® poreikis, drumzlinas arba žalio atspalvio vanduo, mėlyna spalva filtre, visada žemas PristineBlue® lygis, netgi iš karto po jo panaudojimo.

Siekiant išvengti perdozavimo nenaudokite PristineBlue® dažniau nei kartą per dvi savaites ir keletą kartų perskaičiuokite baseino talpą. Geriausia iš pradžių naudoti 156ml PristineBlue® 10 m3 vandens.

Koks yra PristineBlue® laikymo terminas?

PristineBlue® išlieka aktyvus neribotą laiką, ir gali būti naudojamas daugelį sezonų, jeigu bus laikomas uždarytame inde virš 0 °C laipsnių temperatūroje. Jeigu PristineBlue® sušąla, įvyksta produkto skaidymasis ir jis nebebus veiksmingas naikinant dumblius ir bakterijas jūsų baseine, SPA baseine, kubile. PristineClean®, PristineCheck®, PristineClear® naudojami neribotą laiką nepriklausomai nuo laikymo temperatūros. Neatidarytose PristinePower® ir PristineExtra® pakuotėse esanti medžiaga bus veiksmingiausia, jeigu bus naudojama metus laiko po įsigijimo; atidarytos PristinePower® ir PristineExtra® pakuotės turi būti laikomos sandariai uždarytame inde ir kuo greičiau sunaudojamos. PristineBlue® Mini Test Kit reagentai neturi būti naudojami, jeigu jie buvo atidaryti laikomi ilgiau nei metus.

Kas veikia besimaudančiojo plaukus?

Besimaudančiųjų plaukai gali būti veikiami tokių faktorių kaip rūgštingas vanduo (mažas pH), geležis arba manganas vandenyje, susidaranti vandens elektrolizė judant vandeniui per cirkuliacinius vamzdžius dideliu greičiu. Retai jie yra veikiami cheminių medžiagų naudojamų vandens apdorojimui ir dezinfekcijai tinkamai prižiūrimuose baseinuose. Tačiau prieš einant į baseiną visada yra naudinga sušlapinti plaukus vandeniu iš čiaupo, kad į juos mažiau įsigertų vandens su cheminėmis medžiagomis. Taip pat svarbu po maudymosi išsiplauti galvą. Sveikatos ir grožio specialistai rekomenduoja naudoti nenuplaunamą kondicionierių cheminėmis priemonėmis paveiktiems plaukams prieš einant į baseiną. Geriausia apsauga besimaudančiojo plaukams yra išlaikytas 7,2 - 7,6 pH lygis, vengimas PristineBlue® perdozavimo ir reguliarus PristineClean® naudojimas. Dėl detalesnių nurodymų žiūrėkite Baseinų, SPA baseinų ir kubilų priežiūros instrukciją.

Prekyboje yra produktų, kurie padeda išblukus plaukų spalvai. Toliau pateikiamas tokių produktų sąrašas. Plaukų spalva gali būti atstatyta juos plaunant švelniame acto tirpale, o po to švelniame maistinės sodos tirpale, kad būtų neutralizuojamas actas. Arba išskalaujama šiltu vandens tirpalu su aspirinu (1 litrui vandens / 10 tablečių aspirino).

Šampūnas Alared su vitaminu C (pagamintas Redken)
Vaikiškas šampūnas su vitaminu C
Šampūnas, kurio sudėtyje yra chelatą sudarantys agentai EDTA (etilenediamino tetracetinė rūgštis)

Jūs vis dar ieškote atsakymo į savo klausimą?

Jeigu jūs peržiūrėjote visus klausimus šiame puslapyje, bet neradote atsakymo į savo klausimą, užpildykite šią formą ir mes tiesiogiai su jumis susisieksime.

Klauskite

Jeigu jums reikia daugiau informacijos apie kurį nors iš PristineBlue produktų, ir jeigu jūs norite kreiptis į mus, jūs galite užpildyti toliau pateiktą formą ir mes susisieksime su jumis Jums patogiu laiku.

Vardas, pavardė:
Telefonas:
El. Paštas:
Tekstas:
Baseinų ir Spa Chemija » DUK

Aktualijos