TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngMilijonai žmonių pamirš chloro sukeltas kančias
Milijonai žmonių pamirš chloro sukeltas kančias, kadangi natūralus baseinų vandens apdorojimas laimėjo organizacijos „Seal of Approval" apdovanojimą

Krauju pasruvusios akys, sausa oda ir išdžiūvusi gerklė, kančia nurijus vandens – visa tai galėtų likti praeityje milijonams Europos plaukikų, remiantis „Seal of Approval“ apdovanojimu, skirtu naujajai chloro alternatyvai.
Organizacijos „Allergy UK“ apdovanojimas skirtas todėl, kad kubilai(angl. – Hot tubs), Spa baseinai ir maudymosi baseinai tampa „privalomu“ namų atributu.

PristineBlue naudoja natūralų vario sulfato tirpalą tokiu kiekiu, kokį leidžiama naudoti geriamame vandenyje, kad maudymąsi padarytų dar malonesnį kiekvienam, o ypač vaikams, kuriems net nebereikia nešioti apsauginių akinių.

Produktas buvo patvirtintas JAV, visose 52 valstijose jį leidžiama naudoti ir jis yra naudojamas beveik milijone baseinų, Spa baseinų ir kubilų.

Gamintojai teigia, kad PristineBlue maudymąsi daro daug patrauklesnį visiems, o milijonams žmonių, kuriems chloras kėlė problemų, nes trečdalis žmonių serga alergija arba odos ligomis, pavyzdžiui, psoriaze, atveria kelią į sportą. Viešieji baseinai, mokyklos, laisvalaikio centrai ir sveikatingumo klubai skatinami naudoti saugesnę natūralią alternatyvą.

…Taip pat tai yra pigesnis būdas, kadangi išlaidos yra 25 proc. mažesnės nei tradiciniam apdorojimui chloru.

Aukščiausias „Allergy UK“ įvertinimas buvo pagrįstas mokslinių studijų peržiūra, kuri rodo, kad PristineBlue yra saugi alternatyva chlorui ir apsaugo odą bei kvėpavimo takus nuo pažeidimų.Taip pat PristineBlue nekenkia plaukams, maudymosi drabužiams ir netgi baseino dangai bei įrangai.

„Allergy UK“ verslo plėtros skyriaus direktorė Jules Payne teigė, kad tai gali pakeisti milijonų šeimų visoje Europoje gyvenimą, ypač labai karštą vasarą.

Ji teigė: „Mes labai džiaugiamės galėdami suteikti šį apdovanojimą tokiam novatoriškam ir šiuolaikiškam produktui. Neaprėpiama nauda sergantiems alergija, ir kai šeimos ruošiasi vasaros atostogoms labai padidėja chloro alternatyvos paklausa. „Nustačius sąsają tarp chloro ir astmos priepuolių, mes tikimės, kad daugiau viešųjų baseinų ir mokyklų investuos į naująją technologiją, kad sukurtų saugesnį maudymąsi daug didesniam skaičiui žmonių.“

PristineBlue gamintojai sako, kad: „Iki šiol nebuvo realios alternatyvos tradiciniam baseinų, Spa baseinų ir kubilų vandens apdorojimui, todėl baseinų savininkai kovai su bakterijomis ir naudojimui namuose turėjo tik viską naikinančią chemiją, ir dažnai šiurkščias, lakias chemines medžiagas.
 »  » Milijonai žmonių pamirš chloro sukeltas kančias

Aktualijos