TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngVandens terapija kubile
Vandens terapija kubile

Per keletą metų jau suprojektavome daug kaitinimosi kubilų. Tačiau pastebėjome, kad per pastaruosius dvejus metus padaugėjo 1,55 metro aukščio kubilų pageidavimų. Kai pasidomėjome apie tokio aukščio kubilų naudojimą, sužinojome, jog daugelis klientų ieško gilaus kaitinimosi kubilo gavę savo gydytojų patarimų.

Išanalizavę rinką, supratome kelis dalykus.
1. Nėra nei vieno plastikinio ar akrilinio kubilo, kuris būtų 1,55 metro gylio. Vienintelė alternatyva - baseinas.
2. Kenčiantiems nuo fiziologinių negalavimų (artrito, sporto traumų ar svorio netekimo) gydytojai ir fizioterapeutai rekomenduoja mankštą šiltame vandenyje. Pratimus šiltame vandenyje rekomenduoja Artrito Asociacija (JAV).
3. Mūsų kubilo įrangos dizainas galėtų drąsiai vadintis unikaliu. Dėl paprasto kubilo įrangos surinkimo, kubilas vandens terapijai gali būti įneštas į vidų pro įprastas daugumos pastatų duris. Todėl kubilas tinka naudoti ir viduje, ir lauke!
4. Mes galime pagaminti kaitinimosi kubilą, kuris turės daugiau negu vieną terapinį privalumą. Pavyzdžiui, vandens aerobikos terapija, vandens terapija ir revoliucinė vandens masažo terapija.
5. Mes galime pasiūlyti tokius specialius kubilus už prieinamą kainą.

Mūsų inžinierius, priėmė iššūkį sukurti naują kubilą, kuris leistų besimaudantiesiems panirti daug giliau negu tai įmanoma tradiciniame kubile. Iš pradžių jis pakeitė šoninių lentučių ilgį į 1,55 metro ilgį, taip sukonstruodamas giliausią kubilą rinkoje. Kartu su šiuo aukščio padidinimu, mes pridėjome ketvirtą juostą ir dabar kubile telpa daugiau nei 3800 litrų vandens.

Vėliau perdarė sėdėjimo vietų dizainą, kad būtų išnaudojama kuo daugiau vietos kubile. Jis pasirinko praktiškesnį „sėdėjimo vietų ir laiptelių" dizainą, kuris padeda lengviau įlipti į kubilą ir tuo pačiu palieka vietos sėdėjimui ir judėjimui kubile.

Dar vienas reikšmingas pakeitimas - visos masažo sienos dizainas. Skirtingai nuo tradicinio kubilo, kuriame dėmesys orientuojamas tik į tam tikras raumenų grupes, ši vertikali purkštukų siena suteikia pažangią 360 laipsnių masažo galimybę. Dabar besimaudantieji gali mėgautis viso kūno masažu, kuris pasieks ne tik galinių raumenų grupes, bet ir šonines bei priekines raumenų dalis. Ši unikalus „masažo centras" turi purkštukus, kurie masažuoja viršutinius ir apatinius raumenis: nuo pečių iki blauzdų.

Nauja vandens terapijoje - plastikinis apmušalas kubilo viduje Tradicinis kedrinis dizainas idealiai tinka vandeniui išlaikyti, tuo tarpu mes tikėjome, kad žmonės norės naudotis šiuo nauju produktu tiek lauke, tiek viduje. Mediniai kubilai turi tendenciją praleisti vandenį, kai pirmą kartą pripildomi, ir tik išbrinkę jo nebepraleidžia. Todėl pamanėme, kad pridėjus apmušalą klientai galės saugiai įmontuoti kubilą viduje ir nesijaudinti dėl galimo vandens nutekėjimo pirmą kartą. Apmušalas, kurį pasirinkome, tai 30 ml vinilinis dangalas, kuris atitinka medžio paviršių ir prisitaiko prie kubilo formos. Šiam apmušalui teikiama 10 metų garantija.

Šiam kubilui tinka visi standartiniai mediniai priedai (kedrinės lentynėlės gėrimams ar rankšluosčiams pasidėti, grindjuostės santechnikai paslėpti). Taip pat tiks ir laipteliai su turėklu, kad įlipti į kubilą būtų paprasta ir patogu.

Įmontavome ne vieną, bet dvi diodines (LED) lemputes, kad spalvotas apšvietimas raminančiai veiktų mintis. Į vandens terapijos kubilą įdėjome geriausius komponentus: skystųjų kristalų (LCD) šoninį kontrolės ekraną, Balboa skaitmeninį Spa rinkinį su 5.5 Kw ar 11 Kw šildymo pasirinkimo galimybėmis, Ultra Jet purkštukų rinkinį, tylaus veikimo, didelio galingumo siurblius ir Rainbow filtravimo sistemą, kuri padeda vandeniui išlikti skaidriam.

Šio modelio naujiena - natūrali sūraus vandens gryninimo sistema. Sanitarija atliekama naudojant tik žemo lygio terapinę druską kartu su žemos įtampos elektrolize. Jau praėjo tos dienos, kai reikėjo stebėti chloro ar bromo kiekį. Daugiau jokių raudonų akių ar dėl didelio chloro ar bromo kiekio suerzintos odos. Daugiau jokių išbalintų drabužių ir chloro kvapo! Tiesą sakant šie būdai Australijoje ir Europoje jau buvo taikomi daugiau nei 30 metų. Northern Lights kedriniai kubilai vieni iš pirmųjų taikantys šią naują sanitarijos sistemą.

Nėra didesnio susijaudinimo negu tas, kurį patirsite mėgaudamiesi druskingo vandens privalumais ir nauja druskingo vandens sanitarijos sistema, kuriai skirsiu atskirą „Pokalbį apie kaitinimosi kubilus". Taigi likite su mumis!

Užbaigiant reikia pasakyti, kad mūsų naujas Vandens terapijos kubilas užima tam tikrą nišą rinkoje, kurioje klientai tikisi kažko daugiau iš savo investavimo! Vartotojai vis labiau domisi sveikata ir gera savijauta. Vandens terapijos kaitinimosi kubilas sukurtas tam, kad suteiktų didžiausią malonumą, naudingą mankštą ir taip reikalingą atsipalaidavimą. Už prieinamą kainą klientai galės mėgautis visais vandens terapijos kubilų privalumais (anksčiau jie buvo prieinami tik grožio centruose, sporto ar fizioterapijos klinikose) savo namuose!

Laimingo kaitinimosi!

Vandens terapija kubile

Aktualijos