TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.pngAlternatyvūs šildymo būdai kaitinimosi ir Spa kubilams
Northern Lights kedriniai kubilai gamina įvairiausią kaitinimosi kubilų spektrą, ypač taikosi į sodybų rinką. Mes matome sodybos aplinką kaip vieną iš prieglobsčių nuo pastovios gyvenamosios vietos ir įsivaizduojame ją kaip medinį namelį netoli ežero, upės ar kalnų. Sodybos gali turėti arba neturėti elektros energijos tiekimą ir būti šildomos mediena arba propanu. Gali būti, kad sodyba turi elektros tiekimą, tačiau savininkas norėtų sumažinti išlaidas ir naudotis mediena kaip energijos šaltiniu.

Sodybų rinkos produktams pritaikėme kedrinius kaitinimosi kubilus su šildytuvais, kurie naudoja medieną ar propaną ir nenaudoja elektros. Taip pat suteikiame galimybę pasirinkti dalinę medienos ir elektros ar propano ir elektros šildymo kombinaciją, kai norite sumažinti elektros sunaudojimą. Dar galime pasiūlyti visą medienos-elektros ar visą propano-elektros sistemą, kuriai reikia normalaus elektros tiekimo ir kuri suteikia visus modernaus spa bruožus (purkštukai, apsauga nuo užšalimo, skaitmeninis valdymas, elektroninė sanitarija ir t.t.).

Sodybų rinkoje populiaru rinktis mediena šildomus kaitinimosi kubilus be purkštukų. 
Sistema Nr.1 - tai kaitinimosi kubilas, naudojantis tik Chofu mediena kūrenamą šildytuvą . Jam nereikalingas elektros šaltinis, o vandens cirkuliacijai šildytuve naudojamas termosifonas. Temperatūros kontrolė vykdoma reguliuojant ugnį. Jums reikia maišyti vandenį patiems, kitaip paviršiuje vanduo bus šiltas, o dugne - šaltas.
Sistema Nr.2 -
 turi mažo pajėgumo siurblį (1/16 AG) ir filtrą Chofu mediena kūrenamam šildytuvui. Kai prijungiamas siurblys, jis sumaišo vandenį kubile, todėl temperatūra visame kubile yra panašios temperatūros, o vykdant vandens cirkuliaciją per filtrą palaikomas švarus vanduo.
Sistema Nr.3 - turi mažą 1.5 kW šildytuvą papildantį įprasto šildytuvo darbą. Dabar galite naudoti mediena kūrenamą šildytuvą įkaitinant kubilo vandenį iki reikiamos temperatūros, o jeigu aptingsite ir nenorėsite nuolatos stebėti ugnį, galite įjungti papildomą šildytuvą, kuris vandens temperatūrą palaikys ties 39°C laipsniais. Ši sistema atlaikys ir pačius didžiausius šalčius, jei laikysite šildytuvą įjungtą ir nedings energijos tiekimas.

Naudojant pirmas tris sistemas, vandens cirkuliacija vyksta švelniai ir tyliai. Tačiau jeigu jūs norite purkštukų, mes galime pasiūlyti ir Chofu mediena kaitinamus kubilus su purkštukais. Purkštukai pradeda veikti, kai visu greičiu įjungiamas 1-AG 2-jų greičių siurblys. Žinoma, tokiam siurbliui reikia daugiau elektros energijos.
Sistema Nr.4 - turi Chofu mediena kūrenamą šildytuvą ir purkštukus su 2-jų greičių siurbliu.
Sistema Nr.5 - turi pagalbinį 1.5 kW elektrinį šildytuvą, kuris palaiko vandens temperatūrą ties 39°C laipsniais ir jums nereikia nuolat stebėti ugnies. Šis šildytuvas apsaugo vamzdžius nuo užšalimo ypač žvarbiu oru, kai ugnis užgesusi.
Sitema Nr.6 - turi pilną skaitmeninį elektrinį spa rinkinį su 1.5kW šildytuvu. Dabar jūs galite nustatyti norimą temperatūrą 15°-41°C intervale. Jis turi automatinę apsaugą nuo užšalimo ir visa tai galima valdyti mygtukais, įtaisytais skaitmeninėje plokštėje kubilo viršuje. Jūs galite prijungti spa rinkinį prie 230V. Pirmu atveju, teikiama 1.4 kW šiluma, antruoju - 5.5 kW.

Jeigu pasirinksite dujas, tuomet galime pasiūlyti propanu šildomas sistemas. Būkite atidūs, nes visi dujiniai šildytuvai (nesvarbu, kas juos gamina) turi perspėjimą „nenaudoti žvarbiu oru".
Sistema Nr.7 - turi propanu varomą Chofu šildytuvą (su kontroline lempute) ir jam nereikia elektros tiekimo. Temperatūra reguliuojama mechaniškai išjungiant dujų tiekimą, kai pasiekiama reikiama temperatūra. Jums nereikia patiems maišyti vandens. Nors parduodame šiuos šildytuvus tiems, kurie neturi elektros šaltinių, turime perspėti, kad šie šildytuvai pagaminti Japonijoje ir joje plačiai naudojami, todėl gamintojas neturi Šiaurės Amerikos ir Europos saugos sertifikatų (CSA, UL ir kt.).
Sistema Nr.8 - naudoja sertifikuotą Raypak spa dujinį šildytuvą su milivoltiniu kontrolinės lemputės tipo valdymo punktu bei žemo galingumo cirkuliacijos siurbliu (1/16 AG, ir 1.5 Amp). Propano šildytuvas veikia 55,000BTU (įvestis), kuris yra tolygus 13 KW elektriniam šildytuvui. Kaitinimosi kubilo vandens temperatūrą galima reguliuoti automatiškai naudojant dujiniame šildytuve įtaisytą termostatą. Už nedidelį papildomą mokestį galite įsigyti 100,000BTU šildytuvą. Šie šildytuvai gali veikti iki 2100 m aukštyje virš jūros lygio. Šie šildytuvai parduodami be dujotakio, tačiau už papildomą mokestį prie jų galime pridėti lauko ar patalpų dujotiekio adapterį.
Sistema Nr.9 - yra mūsų kraštutinis dujinių/elektrinių sistemų su purkštukais pasiūlymas, turintis tą pačią dujų sistemą, kaip Nr.8. Tačiau ši sistema turi elektroninę uždegimo sistemą (vietoj milivoltinės kontrolės lemputės). Ši sistema taip pat turi skaitmeninį spa rinkinį ir gali būti su 1.4 kW ar 5.5 kW elektriniu šildymu. Įmanoma pritaikyti šią sistemą taip, kad dujinis ir elektrinis šildytuvas veiktų kartu ir taip užtikrintų dar greitesnį vandens sušildymą. Taip pat galite atjungti elektrinį šildytuvą ir naudoti tik propanu varomą šildytuvą arba atvirkščiai. Skaitmeninis spa rinkinys leis jums valdyti visas funkcijas (įskaitant ir automatinę apsaugą nuo užšalimo) skaitmeninėje mygtukų plokštėje. Ši sistema suteikia pažangesnes elektronines sanitarijos galimybes, pavyzdžiui, elektrolizės tipo generatorius arba ozono generatorius.

Laimingo kaitinimosi
Alternatyvūs šildymo būdai kaitinimosi ir Spa kubilams

Aktualijos