TITULINISPARDUOTUVĖKUBILAIPIRTYSAKTUALIJOSKONTAKTAI
Kalbos pasirinkimas:
LT
EN
RU
PL
Meniu
Terasos ir Fasadai iš Termo Medienos
Natūralus Ceolitas Klinoptilolitas
Protingos Medžiagos Namams
Krav Maga Treniruotės
Tvirtinimo Elementai
Fasado Dailylentės
Terasos Lentos
Site Map

../Facebook.png











Visos aktualijos
2014-05-09 Hipertermija - termoreguliacijos sutrikimas
Hipertermija pasireiškia tuomet, kai kūno vidinė temperatūra viršija keletu laipsnių normalią 37 C kūno temperatūrą. Hipertermijos simptomai gali pasireikšti mieguistumu, apatija, raumenų mėšlungiais ir padidėjusia vidine kūno temperatūra Plačiau...»
2014-05-09 Lauko pirtis Jūsų kieme
Vidinio pasaulio papildymas ir kūno valymas atsipalaiduojant ir mėgaujantis gamtos grožiu pamažu tampa kiekvieno subalansuoto gyvenimo būdo ritualu. Plačiau...»
2014-05-09 Kedro ilgaamžiškumas yra legendinis.
Kedras – 100% natūralus grožis, kilęs iš saulės ir žemės harmonijos. Vakarietiškas raudonasis kedras - stabilumo lyderis. Plačiau...»
2013-01-06 Suomiška sauna - medinė tobulybė
Sauna nėra tik suomių išradimas, tačiau jie tikrai sauną ištobulino. Suomiai yra saunos entuziastai, išlaikę saunų tradicijas iki šių dienų. Plačiau...»
2013-01-06 Kubilas - seno filtro keitimas nauju
Kubilo filtravimo sistema labai svarbi kokybiškam ir efektyviam kubilo veikimui. Nepaisant reguliaraus filtro ir vandens švaros palaikymo, kartais jums reikės filtrą pakeisti nauju. Plačiau...»
2012-09-22 Kedrinių kubilų izoliacinė vertė
Yra trys didžiuliai skirtumai tarp akrilinio Spa ir medinio kubilo. Kedras jau seniai laikomas geriausiu medžiu-izoliatoriumi. Plačiau...»
2012-01-11 Saunos nauda mūsų sveikatai
Saunos nauda tiesiog nuostabi! Labiausiai pastebima saunos nauda širdžiai o taip pat sauna gali palengvinti kančias žmonių, kuriuos kamuoja skausmai ir dvasinės sveikatos problemos. Plačiau...»
2012-01-11 Kaip pasidaryti kubilą?
Kaitinimosi kubilas - architektūros stebuklas, kuris traukia žmonių dėmesį. Kaip pasidaryti kubilą? Plačiau...»
2011-01-21 Vandens terapija kubile
Nėra nei vieno plastikinio ar akrilinio Spa, kuris būtų 1,55 metro gylio. Vienintelė alternatyva - baseinas.Sprendimas - mūsų terapinis kubilas. Plačiau...»
2011-01-21 Lauko pirties privalumai
Pirtis - tai lauko statinys, skirtas tik pirčiai. Ne taip, kaip saunos kambarys jūsų namuose, pirtis leidžia sukurti specialią aplinką šalia jūsų namų. Plačiau...»
2010-10-07 Japoniška pirtis
Kaitinimosi kubilai arba Spa naudojami ilgiau negu dauguma žmonių galvoja. Šimtus metų romėnai turėjo didžiules maudymuisi skirtas patalpas, kurių didžioji dalis buvo šildomos. Plačiau...»
2010-10-07 Jums reikalingi kaitinimosi kubilų chemikalai
Kubilų savininkai dažnai nuklysta nuo priežiūros tvarkaraščio, vandenyje susiformuoja organines medžiagos. Šoko procedūra greitai grąžina viską į įprastą padėtį. Plačiau...»
2010-01-26 Žvynelinė daugiau nebekontroliuos mano gyvenimo
Išleidęs tūkstančius baseinui, aš suvokiau, kad praktiškai negaliu juo naudotis, kadangi chlore esančios balinančios medžiagos dirgino mano odą... Plačiau...»
2010-01-26 SPA baseinuose galintys tykoti pasislėpę pavojai
Šiltas vanduo, kuris nuolat pakartotinai panaudojamas, sukuria tobulą dauginimosi terpę bakterijoms bei ligoms plisti. Plačiau...»
2010-01-26 Įsirenkite saunos kambarį savo namuose
Įrengti saunos kambarį daug pigiau negu jūs manote. Tai nėra didžiulis rekonstrukcijos projektas, o tai, ką gausite investavę į sauną - sveikatą ir papildomą perpardavimo vertę - neįkainojama. Plačiau...»
2010-01-04 Baseinai, Spa, kubilai - dezinfekcija ir higiena.
Visi laikomės higienos reikalavimų valgydami, gerdami vandenį, prižiūrėdami savo kūnų ir drabužius, tvarkome savo namus. Taip pat nuolat prižiūrėti reikia baseinus, SPA baseinus ir kubilus. Plačiau...»
2010-01-04 Alternatyvūs šildymo būdai kaitinimosi ir Spa kubilams
Alternatyvūs šildymo būdai kaitinimosi, terapiniams ir Spa kubilams. Informacija apie malkines, elektrines ar dujines šildymo sistemas. Plačiau...»
2010-01-04 Milijonai žmonių pamirš chloro sukeltas kančias
Krauju pasruvusios akys, sausa oda ir išdžiūvusi gerklė, kančia nurijus vandens – visa tai galėtų likti praeityje milijonams Europos plaukikų. Plačiau...»
2009-08-02 Kedras pirtims - geriausias pasirinkimas
Jeigu nebus tinkamų medžiagų, pirtis neveiks taip efektyviai, kaip galėtų. Kai į pirtį investuojate laiką ir pinigus, tikrai norite, kad ji būtų pati geriausia. Plačiau...»
2009-07-08 Infraraudonųjų spindulių saunos privalumai
Infraraudonųjų spindulių saunos ypatybė - visi kūno nešvarumai ir kenksmingos medžiagos pašalinamos iš organizmo tiesiai per odą. Plačiau...»
2009-05-16 Pirtis - Kedras prieš maumedį
Sukonstravę pirtį galėsite ja mėgautis ilgus metus. Todėl imantis šio projekto svarbu rimtai apsvarstyti, iš kokios medienos pirtį geriausia statyti. Plačiau...»
2009-04-29 Ozono saunos nauda sveikatai
Ozono saunos potyriai laikomi vienais labiausiai pagyvinančių ir suteikiančių daugiausiai energijos.Ozonas turi antibiotinių, antivirusinių ir antigrybelinių savybių. Tai reiškia, kad ozono sauna gali padėti daug sveikiau ir energingiau jaustis. Plačiau...»
2009-02-18 Pirtis - Kedras geriau už eglę
Sprendžiant kokią medžiagą pasirinkti pirties statybai, akivaizdu, kad kedras geresnis pasirinkimas už eglę. Kedro savybės daugeliu atvejų pralenkia eglę. Plačiau...»
2009-01-24 Kaitinimosi kubilai Kanadoje
Kodėl kaitinimosi kubilai tokie populiarūs Kanadoje ir kas galėtų būti maloniau už kaitinimąsi šiltame vandenyje, kaip lauke žvarbiai šalta? Plačiau...»
2009-01-24 Kaip pasistatyti sauną?
Jeigu neperkate patogaus saunos rinkinio, tuomet saunos statyba - didžiulis užmojis. Daug paprastesnė, pigesnė ir greitesnė alternatyva - saunos rinkinio įsigijimas. Plačiau...»
2008-11-18 Kaitinimosi kubilai be chemikalų. Ar tai įmanoma?
Kaitinimosi kubilai be chemikalų. Ar tai įmanoma? Atsakymas: ne, kadangi norint kubilą laikyti sanitariškai švarų, reikia išlaikyti vandens pusiausvyrą Plačiau...»
2008-10-07 Kaitinimosi kubilo priežiūra
4-ios švaros palaikymo sritys: vandens priežiūra, filtravimo sistemos priežiūra, išorės ir interjero priežiūra. Plačiau...»
2008-08-27 Kas yra ozonas?
Ozonatorius prailgins kaitinimosi kubilo vidaus gyvenimą ir sumažins chemikalų reikiamybę net iki 70%. Plačiau...»
2008-07-08 Kubilo aptvaras
Nors dauguma kaitinimosi kubilų aptvarų gaminami taip, kad ilgus metus tarnautų, tačiau atšiaurios oro sąlygos ir prasta priežiūra gali priversti pakeisti originalų aptvarą nauju. Plačiau...»
2008-07-08 Tinkamas kaitinimosi kubilo denis
Kedras puikiai tinka kaitinimosi kubilų deniams. Jis gražiai atrodo, jam reikalinga tik nedidelė priežiūra, jis skleidžia malonų aromatą, o ypač kai sušlampa šiltoje temperatūroje. Plačiau...»
2008-07-08 Saunos kambarys
Saunos kambariai - tai toks saunos tipas, kurį galite lengvai įsirengti namuose. Ne taip, kaip lauko pirtys, saunos kambariai įrengiami namų ar butų viduje. Plačiau...»
2008-07-08 Pasidaryk Pats - kubilo rinkinys
Jei esate "pasidaryk pats" mėgėjas ir trokštate įsigyti kubilą, galite norėti surinkti kubilą patys įsigiję rinkinį. Tai puikus būdas susitepti rankas ir jaustis padariusiam šį tą ypatingo. Plačiau...»
2008-07-08 Nuolaida kaitinimosi kubilams
Internetas - tikra dovana ieškantiems nuolaidų kaitinimosi kubilams. Galima ne tik rasti didelį kubilų gamintojų ir pardavėjų kiekį, bet ir išnagrinėti skirtingų tipų kubilus bei išsiaiškinti jų privalumus prieš išleidžiant pinigus. Plačiau...»
2008-07-08 Gazebas ir kaitinimosi kubilai
Praktinė priežastis įsirengti gazebą - tai nuosavybės vertė. Tai vienas iš nedaugelio dalykų, kuriuos galite įrengti ir pridėti nuosavybei daugiau papildomos vertės. Plačiau...»
2008-04-10 Kubilai ir jų priežiūra
Jei seksite paprastą režimą, rūpinimasis kaitinimosi kubilu nebus sudėtingas ir neišnaudos daug laiko. Peržvelkite kelis būdus, kaip tinkamai prižiūrėti kiekvieną sritį. Plačiau...»
2008-04-10 Renkantis tinkamas duris saunai
Saunos durys - tai šis tas daugiau negu įėjimas ir išėjimas iš saunos. Puikios saunos turi puikias duris, taigi jeigu pirksite sauną, atidžiai ištyrinėkite, ar durys kokybiškos. Plačiau...»
2008-04-10 Patarimai perkant naudotą kubilą
Gali būti taip, kad panorėsite įsigyti kubilą, tačiau neįstengsite nusipirkti naujitėlaičio. Nesijaudinkite! Nors tai nėra didelė niša rinkoje, naudotą kaitinimosi kubilą galima rasti. Plačiau...»
2008-04-10 Kubilai - gyvenimo būdas Kalifornijoje
Kalifornija, didžiulė valstija, besidriekiantis iš šiaurės į vakarus. Tai reiškia, kad daugelis valstijos gyventojų gali išgyventi žvarbų snieguotą orą su žema temperatūra viename gale ir 40 C laipsnių karštį bei dykumos orus kitame gale Plačiau...»
2008-04-10 Kaip įrengti kaitinimosi kubilo pagrindą
Pirmas dalykas, kurį reikėtų prisiminti, tai kubilo svoris. Nors tuščias jis sveria 350-450 kilogramų, pripildytas jis gali pasiekti 2-jų ar net 5-ių tonų svorį! Plačiau...»
2008-04-10 Kubilas - tinkamas šildytuvo pasirinkimas
Galite per neapsižiūrėjimą išleisti mažiau šildytuvui, kuris pasirodys daug brangesnis, nes "nutekina" šilumą. Juk nenorite mokėti už šildymą ko nors kito, išskyrus kubilo vandenį! Plačiau...»
2008-03-02 Ieškant geriausio kaitinimosi kubilo
Jeigu rinkoje ieškote geriausio kubilo, tuomet būkite tikri, tai nelengvas darbas! Kaitinimosi kubilai yra daugybės įvairių dydžių: nuo mažų ir jaukių kubilų porelei iki didelių „vakarėlių" stiliaus kubilų. Plačiau...»
2008-03-02 Saunos apšvietimas gali pridėti jūsų saunai grožio
Sėdėdami saunoje jaučiate malonią šilumą, galite kvėpuoti karštu oru ir girdėti absoliučią savo saunos ramybę. Saunos apšvietimas pridės dar vieną jutiminį malonumą. Plačiau...»
2008-03-02 Kubilas - denio dizainas
Dailus denio dizainas žmonėms, kurie dažnai naudojasi kubilu, tai denis, ant kurio telpa staliukas ir kelios kėdės ir laiką, praleistą prie kubilo, paverčia daug patogesniu ir malonesniu. Plačiau...»
2008-03-02 Ar gali sausas karštis pagerinti sveikatą?
Sausas karštis padeda atsipalaiduoti, nes veikia raminamai ir be drėgmės. Dauguma saunos entuziastų dievina sausos saunos teikiamą šildantį ir stiprinantį poveikį. Plačiau...»
2008-02-25 Sauna už prieinamą kainą gali būti Jūsų!
Jeigu norite mėgautis saunos teikiamais malonumais bei nauda sveikatai savo namuose, tuomet jūs galite nustebti, kokios prieinamos saunų kainos yra iš tiesų. Plačiau...»
2008-01-24 Darant protingą denio planą
Dauguma kaitinimosi kubilų sveria 300-450 kilogramų, kai tušti, o didesnių kubilų svoris gali pasiekti 2500 kilogramų, kai pripildomi vandeniu ir jame sėdi keli suaugusieji. Plačiau...»
2008-01-24 Namų saunos privalumai
Tik namų saunos gali pasiūlyti visišką privatumą ir kasdienio naudojimo patogumą. Negaišite laiko laukiant eilėse ar važinėjant, be to, nereikės jaudintis dėl higienos ar laiko trūkumo. Plačiau...»
2007-12-21 Kubilų dangalai
Svarbu naudoti kubilo dangalą, kad ir kur kubilas stovėtų (lauke ar viduje). Apsaugant vandenį nuo nešvarumų ir išlaikant vandens šilumą, taupant energiją taip mažinant išlaidas. Plačiau...»
2007-11-19 Kaitinimosi kubilų priedai
Svarbiausia kaitintis šiltame burbuliuojančiame vandenyje, tačiau jūs norite ir kitų patogumų, ar ne? Pateikiami keli populiariausi kaitinimosi kubilų priedai, kuriuos galbūt norėsite įsigyti. Plačiau...»
Visos aktualijos

Aktualijos